Sıkça Sorulan Sorular

Baza özelliği modelden modele değişmektedir. Kimi modellerimiz kendinden bazalı iken, kimileri ise bazasızdır. Bununla birlikte bazasız modeller içinden beğendiğiniz takımlara, dilerseniz üreticimizin belirlemiş olduğu ücret farkını ödeyerek baza da dahil edebilirsiniz.

Ürünlerinizin teslimatı sırasında eksik parça çıkması ya da kurulum aşamasında herhangi bir parçanın hatalı olması durumunda, söz konusu eksik veya hatalı parça not alınır, firmamız tarafından hızlıca yenisi tedarik edilerek, montajı en kısa sürede tamamlanır.

Sipariş ettiğiniz ürünler, depo stoğumuzda mevcut ise Marmara bölgesi içi adreslere en erken 3, en geç 7 iş günü zarfında, Marmara bölgesi adreslere ise maksimum 7 ila 10 iş günü arasında teslimatlarını gerçekleştiriyoruz. Eğer siparişleriniz stoklarımızda bulunmuyorsa, bu durumda ürün teslimlerini 15 ila 45 gün arasında gerçekleştiriyoruz.

Mağazamızdan  satın almış olduğunuz tüm ürünler üretici garanti kapsamındadır. Ürününüzde her hangi bir arıza ya da sorun oluşması durumunda bizimle iletişime geçerek servis kaydı oluşturmanız yeterli olacaktır. Servis ekibimiz, en kısa zamanda sizden randevu alarak, ürününüzle ilgili sorunu giderecektir.

Marmara bölgesi, satın aldığınız tüm ürünlerde nakliye ve montaj ücretsizdir. Marmara bölgesi dışında iseniz, siparişlerinizi ücretsiz olarak kapınıza kadar teslim ediyoruz. Ürün teslimleri,  konusunda uzman nakliye firmaları aracılığıyla, sigortalı olarak gerçekleştirilmektedir. Bununla birlikte, teslimatın yapılacağı adrese, fiziksel koşullar, yol ve arazi şartlarından ötürü büyük araçla erişimin mümkün olamadığı bir takım özel durumlarda ise ürenler, sipariş sahibinin bilgisi ve onayı dahilinde, adresine en yakın merkezi noktaya bırakılmaktadır.

Ürünlerimizin birçoğunda renk değişimi ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Bununla birlikte kimi özel tasarım ürünlerde renk ve kumaş değişikliği için ekstra bir ücret ödenmesi gerekebilmektedir. Seçtiğiniz ürünle ilgili ücretsiz renk ve kumaş değişimi konusunda, satış danışmanlarımız size yardımcı olacaktır.

Siparişinizi, ödeme yaptığınız tarihten itibaren 7 ila 10 gün içinde müşteri temsilcilerimiz ile iletişime gerecek iptal edebilirsiniz.

madeinegol müşterilerine peşin, taksitli, ön ödemeli satış, esnek ödeme gibi farklı ödeme seçenekleri bir arada sunulmaktadır. Dilerseniz, siparişlerinizin ödemesini nakit yaparak peşin indirim avantajından yararlanabilir ya da kredi kartına taksit seçeneğini kullanabilirsiniz. Ayrıca ön ödemeli satış modelimiz sayesinde, kefile ya da kredi kartına gerek olmaksızın, mobilyanızı teslim almak istediğiniz tarihe göre alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Tüm mobilyalarımız 2 yıl üretici garantilidir. Darbe sonucu kırılma ve yırtılma gibi dış etkenler ile yanma, kesilme ve delinme gibi durumlar garanti kapsamı dışındadır. Ürünler, nakliye ve kurulum sırasında oluşabilecek hasarlara karşı sevkiyat ekibimiz tarafından garanti altındadır.

Mobilyalarımız ahşap, mdf, yonga levha, lake ve parlak lake gibi malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Kullanılan malzeme türü, üründen ürüne farklılık göstermektedir. Seçtiğiniz ürünün malzemesi hakkında detaylı bilgiyi, internet sitemizin ürün sayfasındaki açıklama bölümünde bulabilir ya da müşteri temsilcinizden edinebilirsiniz.

Evet, neredeyse her mobilya takımında parçaları ayrı ayrı alabilirsiniz. Parça fiyatlarını bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Koleksiyonumuzda bulunan ürünlerin çoğunda renk değişimi yapılabilmektedir. Seçtiğiniz ürünün rengini, o ürüne ait renk kartelasından zevkinize uygun olanla değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda farklı kumaş seçenekleri de tercih edebilirsiniz.

Tüketicilerin satın alma alışkanlıkları birbirinden farklılık gösterebilir. Renk, dizayn, malzeme, fonksiyonel özellikler ve elbette kalite ile ürünün fiyatı mobilya seçimi konusunda belirleyici faktörler arasında yer almaktadır.

Tüketiciler mobilya alırken hem zevkini yansıtan, hem kullanışlı hem de rahat olmasına dikkat etmelidirler. Mobilya almadan önce kullanma biçimi ve evinize uygunluğu dikkatle kontrol edilmelidir.

Bizimle iletişime geçerek beğendiğiniz ürünleri İnegöl mağazalarımızda görebilirsiniz, detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca, internet sitemizde yer alan yüzlerce mobilya ve dekorasyon ürünümüze de göz atabilirsiniz. Bu ürünlerin tamamını mağazalarımızda bir arada sergileme şansımız ne yazık ki bulunmuyor. Ancak, sitemizden beğendiğiniz ürünün, model ve malzeme olarak benzerlerini mağazalarımızda görebilirsiniz. Dilerseniz, Satış Danışmanlarımız, sizlere kataloglar üzerinden de ürün sunumu yapabileceklerdir.

Bu konuda tamamen özgürsünüz. Seçtiğiniz düğün paketlerimiz içinden dilediğiniz takımı ekleyip çıkarabileceğiniz gibi, yemek odası, yatak odası ve oturma grubundan oluşan en az üç ürün belirleyerek de kendi düğün paketinizi oluşturabilir ve avantajlı fiyat indirimlerimizden yararlanabilirsiniz.